/Files/images/uchnvske_samovryaduvannya/52127_stock-photo-group-of-people-with-their-hands-together-globe-in-the-middle.JPG

МОДЕЛЬ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

ДИТЯЧОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "МАЙБУТТЯ"

Якщо хочеш змінити світ на краще – почни з себе!

Твори своє життя!

/Files/image-0-02-04-e832338a4ca9c85f8999f034bb3bdd1d38a5ece5924f5293ce77bc7b42928320-V-1-1.jpg

З 2015/2016 навчального року організація учнівського самоврядування “МАЙБУТТЯ” у новому складі продовжує активно співпрацювати з організацією учнівського самоврядування “РОСТОК” Новобаварського району міста Харкова, Президентом якої з вересня 2017 року була обрана Зубрич Аріна, учениця 11 класу.

/Files/images/uchnvske_samovryaduvannya/0_6d560_20ef05b4_L.png

Наша МІСІЯ:

• Сприяння розвитку творчого потенціалу учнівської молоді.
  • Залучення учнівської молоді до процесу прийняття рішень.
  • Залучення учнівської молоді до участі у громадському житті.
  • Навчання учнівської молоді захисту своїх прав та інтересів.

Наш СТАТУС:

Громадська організація: недержавна, неприбуткова.

/Files/images/uchnvske_samovryaduvannya/0_6d535_aef4ca55_L.pngНаша ДІЯЛЬНІСТЬ:

• Формування ініціативної, здатної приймати нестандартні рішення особистості, розвиток творчого потенціалу учнів, навчання самостійності і відповідальності
  • Сприяння розвитку творчої особистості учнів
  • Гармонійний розвиток особистості
  • Формування активної позиції кожної особистості
  • Вироблення умінь та навичок співробітництва
  • Забезпечення виконання учнями своїх обов»язків та захист їхніх правФормування повноцінного громадянина держави.

/Files/images/uchnvske_samovryaduvannya/0_6d41a_a7ab292f_L.png

Наш ДОСВІД:

• Мистецтво спілкування;
  • Маю право мати право;
  • Лідерство – запорука успіху;
  • Здоровий сосіб життя – твій вибір;
  • Стань творцем свого життя;
  • Бібліотека;
  • Відеотека (відеотека містить більше 20 фільмів).

/Files/images/uchnvske_samovryaduvannya/0_6d436_7be73bb6_L.png
ІСТОРІЯ нашого створення: Учнівське самоврядування нашої школи веде свій родовід з 2003 року, було створено Раду старшокласників, з 2004 - "Школа Лідерів". У 2005 році було створено Учнівський Парламент та Кабінет Міністрів. Крок за кроком, опановуючи нові технології учнівського самоврядування, було затверджено модель органу учнівського самоврядування: дитяча організація "МАЙБУТТЯ" на чолі з Президентом. Це стало передумовою до створення громадської організації, яка об'єднала учнівську молодь, що прагне до самовдосконалення та особистісного розвитку, участі у соціально значущій діяльності.

/Files/images/uchnvske_samovryaduvannya/0_6d578_5d967461_M.png

Наші особливі ДОСЯГНЕННЯ:

• Створено загін юних інспекторів руху;
  • Створено дружину юних пожежних-рятівників (ДЮПР);
  • Екологічна бригада;
  • "Учень року";
  • "Ліга інтелектуальних ігор";
  • МАН;
  • Конкурс "Міс школи";
  • Військово-спортивні свята.

Наші ПРАГНЕННЯ, МРІЇ та заплановані ПРОЕКТИ:

• Европейський клуб "Friends";
  • "Планета здоров'я (школа сприяння здоров'ю)";

Організація роботи сектору дозвілля та відпочинку

/Files/Oh0VpaB9tx4.jpg

/Files/годівнички для птахів.jpg

/Files/images/uchnvske_samovryaduvannya/0_6d463_20895b24_L.png

Наші КОНТАКТИ та РЕКВІЗИТИ:

61157, м. Харків, вул. Академіка Богомольця,4
тел. (057) 735-23-17

Статутні мета і завдання

Мета: розвиток творчого потенціалу дітей та юнацтва, захист їх прав та інтересів, залучення до участі у громадському житті.

Завдання:
  • Розбудова демократчної системи учнівського самоврядування; розробка механізмів їх взаємодії і координації.
  • Стимулювання розвитку реалізації лідерського потенціалу юнаків та дівчат у різних сферах їх життєдіяльності.
  • Забезпечення умов для повноправної участі учнівської молоді у прийнятті рішень, широкого залучення молоді до формування органів самоврядування знизу доверху.
  • Формування соціальної активності і життєвої компетентності на ОСНОВІ ТАКИХ соціальних умінь: готовність до участі в процесах державотворення.
  • Формування в учнівської молоді правової культури, надання їй допомоги в оволодінні способами і методами реалізації своїх прав в Державі і суспільстві.
  • Підтримка ініціатив творчих об»єднань щодо вдосконалення навчання, виховання дітей, орагіназції дозвілля.
  • Встановлення контактів з дитячими громадськими організаціями навчальних закладів регіону, міста, країни, розробка програм спільних дій.
  • Утвердження конструктивної взаємодії в трикутнику «педагогічний колектив – учні-батьки» з метою розв»язання спільних проблем.

Проекти, які реалізуються дитячої організації "МАЙБУТТЯ"

• Учнівське самоврядування.
  • Партнерство для розвитку.
  • Твої права.
  • Культура миру та толерантності.
  • Бути здоровим – престижно.
  • Запобігання торгівлі людьми.
  • Евроклуб «Friends».
  • Інформаційно-ресурсний центр.
  • Лідер в інформаційному суспільстві.
  • Обери життя без наркотиків.
  • За майбутнє – без СНІДу.

Напрямки діяльності

• Створення в школі ефективної системи учнівського самоврядування.
  • Забезпечення розвитку дитячо-юнацьких осередків (класів), підтримки їхніх програм та проектів.
  • Пошук ефективних моделей організації життєдіяльності особистості в школі і надання їй підтримки з боку ровесників.
  • Проведення суспільно значущих акцій, конкурсів, проектів і програм, фестивалів і форумів.
  • Забезпечення інформованості членів дитячої організації "Майбуття" про її діяльність, власні можливості участі засобами інформаційного центру.
  • Розробка програми спільних дій з батьківською радою, педагогічним колективом школи, Парламентом школи.
  • Встановлення партнерських стосунків з дитячими громадськими організаціями району, міста, країни, з міжнародними організаціями.
  • Пошук партнерів з метою здійснення спільних проектів.
  • Формування іміджу дитячої організації "Майбуття", підвищення рейтингу в районі, місті.

/Files/images/1222Безымянный.jpg

/Files/Стіна Миру ХЗОШ № 54.jpg "Стіна Миру"

/Files/20170921_145510.jpg

Соціальна акція "Доброта сердець"