МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ!

/Files/20170918_122827-1.jpg

"Стіна Миру"

Зустріч загону миротворців з координатором миротворчого руху ООН паном Адамом

/Files/images/миротворці/школьный фотик 161.jpg /Files/images/миротворці/школьный фотик 164.jpg

/Files/images/миротворці/РУХ МИРОТВОРЦЕВ 002.jpg /Files/images/миротворці/школьный фотик 162.jpg

ПАМ’ЯТЬ СЕРЦЯ

До 65-річчя Перемоги у Другій світовій війні учасники шкільного парламенту приймають участь у відродженні експозиції шкільного музею, присвяченого Анатолію Вишневському.

/Files/images/фото музей 005.jpg /Files/images/фото музей 014.jpg

Унікальні документи і фотографії будуть представлені в експозиції музея

/Files/images/фото музей 001.jpg /Files/images/фото музей 002.jpg

Лідери самоврядування школи звітували про свою пошукову роботу, проведену в рамках акції
"Пам'ять серця"

/Files/images/новый-4.jpg

До свята Перемоги було проведено конкурс малюнків на асфальті. Учасники шкільного самоврядування допомогали в організації та оцінюванні конкурсу.

/Files/images/конкурс7.jpg /Files/images/конкурс6.jpg

Наша школа - наш дім

Міністерство праці навчає молодших школярів доглядати кімнатні рослини та оформлювати зелені куточки в навчальних кабінетах.

/Files/images/IMG_4143.jpg /Files/images/IMG_4142.jpg

Редколегія нашого парламенту займається художнім оформленням спортивної емблеми шкільної команди для участі у святі відкриття районних
Малих олімпійських ігор.

/Files/images/IMG_4140.jpg /Files/images/IMG_4141.jpg

Збірна команда найкращих спортсменів школи творчо готується до урочистого відкриття Малих олімпійських ігор. Учасники команди завзято придумали та вивчили девіз команди.

Наш девіз: "Львиное сердце преград не боится, львиное сердце к победе стремится!!!"

/Files/images/IMG_4145.jpg /Files/images/IMG_4146.jpg

Найкращі спортсмени школи на урочистому
святі відкриття районних Малих олімпійських ігор.

/Files/images/!!!!IMG_4148.jpg

9 лютого, в межах проведення Дня безпечного Інтернету відбулося багато заходів, у яких активну участь прийняли учасники шкільного самоврядування.

/Files/images/интернет 016.jpg /Files/images/интернет 012.jpg

Наші урядовці допомогли у проведенні конкурсу "Містер класу" в початковій школі.

/Files/images/все фотографии 512.jpg

Переможцем став учень4-Б класу Константинов Влад

Учасник шкільного самоврядування прийняли активну участь у підготовці свята Першого дзвоника. Для першачків показали казочку про Попелюшку на сучасний лад.

/Files/images/Изображение 026.jpg /Files/images/Изображение 028_cr.jpg

СПРАВИ НАШОГО ПАРЛАМЕНТУ

ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ

В школі відбувся конкурс "Учень року". Вперше за час проведення конкурсу в ньому взяли участь учні початкової школи.

/Files/images/111/IMG_6097.JPG

Чи намагався хтось з учнів стати на місце вчителя? Ні?
А ми спробували!

/Files/images/111/нтернет2011школа 008.jpg /Files/images/111/нтернет2011школа 015.jpg