Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)" 2657/19 від 18.12.2018

Наказ МОН "Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти "

/Files/images/2021-2022/sitilayt (002).png

Булінг(від англ. to bull — переслідувати) — це агресивна свідома поведінка однієї дитини (або групи) стосовно іншої, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності.

Організації, які займаються проблемами булінгу в Україні

Види шкільного булінгу

Поради для дітей, як запобігти булінгу в школі

Глобальне опитування про булінг

Безоплатна правова допомога

План заходів, щодо зниження рівня вживання алкоголю, наркотичних та психотропних речовин підлітками у ХЗОШ №54

Захід Цільова група Термін проведення Відповідальний
1. Бесіди: «Алкогольні напої міфи та реальність» «Залежність від алкоголю» «Алкогогль руйнує сім’ї» «Небезпечний шлях дитини у прірву» (небезпечність вживання алкоголю) «Шкідливий вплив вживання алкоголю, наркотичних речовин, тютюнопаління на організм людини» «Вплив алкоголю та токсинів на організм дитини» «Моє здоров'я…Моє рішення…Мій вибір…» «Майбутнє та наркотики несумісні» 6 кл. 8 кл. 10 кл. 9 кл. 5 кл. 7 кл. 1-4 кл. 11 кл. Жовтень Листопад Вересень Січень Лютий Березень Квітень Травень Практичний психолог Барсегян Н.О.
2 Виховна година: «Скажи «ні» алкоголю та тютюнопалінню» 8-9 кл. Жовтень Практичний психолог Барсегян Н.О., соціальний педагог Трухачова А.С.
3 Круглий стіл: «Сутність і зміст шкідливих звичок: фактори та умови їх формування у підлітків» 5-6 кл. Листопад Практичний психолог Барсегян Н.О., соціальний педагог Трухачова А.С.
4 Бесіди: «Бути здоровим – бути успішним» «Відповідальність починається з мене» «Мій погляд на життя» «Шкідливі звички підлітків» «Руйнівні наслідки вживання наркотиків» «Алкоголь і здоров'я» «Формування навичок здорового способу житття» 5 кл. 1-4 6 кл. 7 кл. 8 кл. 9 кл. 10 кл. Жовтень Вересень Грудень Січень Лютий Березень Квітень Соціальний педагог Трухачова А.С.
5 Батьківські збори: «Шкідливі звички наших дітей, або батьки наші діти в небезпеці» Батьки Грудень Практичний психолог Барсегян Н.О., соціальний педагог Трухачова А.С.
6 Інтерактивне заняття: «Вплив алкоголю на здоров'я підлітка» 7 кл. Лютий Соціальний педагог Трухачова А.С.
7 Виховна година з елементами тренінгу «Коло здоров'я та дружби» 1-2 кл. Квітень Соціальний педагог Трухачова А.С. практичний психолог Барсегян Н.О.
8. Лекції «Вплив психоактивних речовин на репродуктивне здоров'я» «Психоактивні речовини і здоров'я» «Наслідки вживання наркотиків. Міфи і факти про наркотики. Наркотична залежність» «Положення кримінального законодавства у сфері боротьби з розповсюдженням наркотиків. Протидія залученню до вживання наркотиків» 9 кл. 6 кл. 7 кл. 7 кл. Квітень Березень Травень Квітень Соціальний педагог Трухачова А.С.

/Files/images/2021-2022/протидія булінгу.png

/Files/images/2021-2022/протидія булінгу 2.png