Барсегян Нелліна Овіківна - ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ, спеціаліст

Графік роботи:

понеділок-п'ятниця

9.00-15.00

Шановні батьки,вчителі та учні!

Психологічну Підтримку та зворотній зв'язок можете отримати через електронну пошту практичного психолога: kislubars@gmail.com Барсегян Нелліна Овіківна Години консультування: 10.00 - 12.00

Години спілкування та тренінги практичного психолога в онлайн форматі

Клас Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця

Індивідуальні консультації практичного психолога в онлайн форматі

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
Учні 14-15 14-15 14-15 14-15 14-15
Батьки 16-17 16-17 16-17 16-17 16-17

Години спілкування проходять в ZOOM

консультації в відбуваються в телефонному режимі або в телеграмм-каналі:

“Психолог ХЗОШ 54 консультує” посилання на канал:

ШКОЛА БАТЬКІВСТВА

Діти і втома: що далі?

Школа батьківства

Швидше, швидше, темп життя збільшився, і на світовому ринку праці нішу зайняти не так просто. До цього з дитинства треба готуватися.

«Відклади машинки і бігом на німецьку!»

«Ой, знаєте, у мене найнеулюбленіший день – четвер! Тому що там у мене спочатку логопед (це така тітка, яка додому приходить), потім флейта, але на неї йти треба три зупинки, і там вчителька о-дуже зла, а потім увечері ще англійська! А я так за своїми ляльками скучила, і вони без мене сидять і плачуть».

Дитинство перестало бути часом неробства, і думка про те, що дорослим-то він ще побуде, і досить довго, а от дитиною – вже ніколи, відвідує далеко не всіх батьків.

Гра і читання книг перестали бути самодостатніми нормальними дитячими заняттями. Наслідки цього стануть помітні років через 15-20, коли на ринок праці вийде покоління,яке не догралосяв дитинстві.

Чи зможуть вони, змушені з дитячих років функціонувати з перевантаженням і майже позбавлені періоду нормального дитячого ледарства, працювати краще за нас? Благо чи зло – форсоване навчання і розвиток?

Відповідь може дати тільки саме життя. А поки багато хто з нас ставлять на власних дітях, займаючи їх понад міру, лонгітюдний експеримент з неясним прогнозом.

Навантажувати чи не навантажувати?

Розвивати чи нехай«тиняється»без діла? Так, адже ще в комп’ютер залізе – не витягнеш … Нікому крім самих тата й мами не можна передоручити відповідь на дане питання. Загалом відомо, що:

• якщо рішення про щотижневе навантаження дитини приймається не колегіально (всією сім’єю), а однією тільки мамою, то вона ризикує стати однобокою;
  • якщо прогулянки закладені лише у вихідні, або як час перебіжки з одного заняття на інше, то дитина буде позбавлена можливості порухатися, скинути м’язову напругу, підгодувати мозок киснем;
  • якщо у дитини немає часу на гру, то вона буде схильна до істеричної поведінки чи уповільненої реакції (залежно від темпераменту);
  • рівень і характер навантаження повинен відповідати віку, темпераменту, характеру дитини, а головне – його освітнім здібностям і потребам;
  • складаючи пазл навчального та неучбового навантаження дитини, корисно розуміти,чого ви прагнете:всебічного та гармонійного розвитку дитини чищо дитина виконає і реалізує те, що вамособистосвого часу не вдалося.

Щиро бажаю вам вирішити це завдання з багатьма невідомими успішно!

Як правильно виховувати впевнену у собі дитину

Інколи для того, щоб відважитись на кординальні зміни, прийняти складне рішення, нам не вистачає впевненості. А все тому, що з дитинства ми боїмось невдач та можливості когось розчарувати. Впевненість в собі- це один із найкращих подарунків, який батьки можуть зробити своїй дитині. Якщо ви бажаєте бачити свою дитину впевненої, то ці рекомендації саме для вам.

1. Цінуйте зусилля дитини, незважаючи на те, досягла вона успіху чи ні.

2. Заохочуйте дитину до практикування чогось нового.

3. Дозвольте дитині самостійно вирішувати проблеми.

4. Заохочуйте цікавість.

5. Не критикуйте дитину.

6. Сприймайте помилки як шанс навчитись чогось.

7. Вчіть дитину того, що самі знаєте.

8. Підтримуйте дитину, навіть коли в її життє стається неприєність.

9. Повторюйте кожен день ващій дитині що вона все зможе.

Бажаю вам успіхів.

/Files/images/psiholog/IMG_5899.jpg