Звітно-виборча конференція лідерів учнівського самоврядування

10 листопада 2021 року в режимі - онлайн відбулася звітно-виборча конференція лідерів дитячо - юнацької громадської організації "РОСТОК" учнівського самоврядування Новобаварського району. Від нашого закладу виступили Акулкіна Анна, учениця 8-А класу, та Чернишева Дарина, учениця 9-Б класу, лідери дитячо - юнацької громадської організації учнівського самоврядування «Майбуття». У порядку денному були заслухані звіти голів шкільних ДЮГО за 2020/2021 навчальний рік, обрані основні напрями роботи районної організації та лідери кожного структурного підрозділу. Учні обмінялися думками, стосовно подальшої співпраці, а також наголосили, що основними завданнями ДЮГО ХЗОШ 54 є участь у відкритих засіданнях Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування та реалізація проєктної діяльності.