Відчуття щастя і романтики

2018-02-14

/Files/images/111/111/IMG-40d17a8609ca23ba484d63a3e8599aa3-V.jpg
14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. У ХЗОШ №54 у цей похмурий лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтитки.З ранку в фойє школи розмістили «Дошку зізнань», де всі бажаючі могли написати про власні світлі і теплі почуття. Учні скористалися нагодою, щоб зізнатися в любові до рідної школи і подякувати вчителям. У свою чергу, вчителі теж залишили записи на ціей дошці, запевнивши, що вони вважають своїх учнів кращими в світі. Також протягом дня працювала "Пошта Амура". Багато учнів скористалися нагодою привітати з цим чудовим святом не тільки коханих, але і друзів, таємно зізнатися в коханні, побажати всього найкращого вчителям школи. Тому велика перерва 14 лютого, коли всі листи виявилися в шкатулці, а потім знайшли своїх адресатів, багатьом учням і вчителям принесла чимало приємних сюрпризів.