2023-2024 н.р.

Проєкт "На крилах добра!"

/Files/images/2024/photo_2024-01-27_16-19-56.jpg

Російсько-українська війна неабияк згуртувала націю у боротьбі проти єдиного ворога і надала нового поштовху для волонтерського руху. Про нього сьогодні говорять у багатьох країнах світу, називаючи це явище унікальним.

Діти - майбутнє нашої країни.І цілком зрозуміло, що у них виникає питання — що вони можуть зробити для допомоги, чим можуть бути корисними у важкі для України часи? Відповіддю на це питання може стати залучення учнів до благодійної діяльності та волонтерства.

З початку повномаштабного вторгнення у нашому ліцеї волонтерський рух набув іншого — маштабного значення. Ми, лідери учнівського самоврядування Харківського ліцею №54, активно розвиваємо проєкт “НА КРИЛАХ ДОБРА”, спрямованого на згуртування ліцейського колективу навколо добрих справ.

Проєкт “НА КРИЛАХ ДОБРА” передбачає роботу за 4 векторами:
1)” Оберіг для Воїна”(мотанка)
2)”Підтримай своїх”(сувеніри,обереги)
3)”Зігріваємо теплом” (свічки)
4)”Солодощі для ЗСУ”

У нашій державі багато небайдужих людей, але іноді вони просто не знають чим і як можна допомогти, куди звернутися зі своєю допомогою, як бути впевненими, що допомога дійде до адресата. Наші волонтери не просто збирають кошти для солдат, вони прекрасно розуміють, що набагато важливіша моральна підтримка. Головне не що, а як. Кожний пакунок від ліцеїстів містить слова єдності та підтримки і непохитної віри в перемогу. Ці прості слова дають наснаги не менше ніж речі.

2021-2022 н.р.

Проєкт «ЛЯЛЬКА – МОТАНКА – НАРОДНА ІГРАШКА»

Проєкт "Школа Миру"