Нові надходження

/Files/images/bbloteka/Изображение 003.jpg

Нові надходження підручників для 8-х класів

/Files/images/8 клас.jpg


Нові надходження підручників для 7-х класів

/Files/images/7клас.jpg


Нові надходження підручників для 4-х класів

/Files/images/4 клас.jpg


Нові надходження підручників для 6-х класів

/Files/images/6клас.jpg


/Files/images/bbloteka/P2200017.JPG 1.Вовчок Марко Вибрані твори/Марко Вовчок; передмова Ліпницької І.М.- К.: Шанс,2013.- 224с.
2.Гоголь Н. Вечера на хуторе близ Диканьки; Тарас Бульба/Николай Гоголь; предисловие Николенко О.Н. –К.; Шанс, 2013.- 400с.
3.Достоевский Ф. Преступление и наказание / Федор Достоевский ; предисловие Еременко Е.В.- К.:Шанс, 2013.-608с.
4.Квітка-Основ’яненко Г. Салдацький патрет; Конотопська відьма; Маруся / Григорій Квітка-Основ’янеко; передмова Борисенко К.Г. .- К.:Шанс, 2013.-224с.
5.Карпенко-Карий І. Сто тисяч; Мартин Боруля /Іван Карпенко-Карий ;передмова Задорожної С. В. .- К.:Шанс, 2013.-144с.
6.Кобилянська О. Земля /Ольга Кобилянська ; передмова Пахаренка В.І.- К.:шанс, 2013.-336с.
7.Котляревський І. Енеїда; Наталка Полтавка / Іван Котляревський ; передмова Задорожної С.В.- К.:Шанс,2013.-320с.
8.Коцюбинський М. Дорогою ціною; Intermezzo; Тіні забутих предків /Михайло Коцюбинський; передмова Задорожної С.В. – К.:Шанс,2013. -160с.
9.Крылов И. Басни /Иван Крылов ; предисловие Андроновой Л.Г. –К.: Шанс, 2013.- 272с.
10.Куліш П. Жизнь Куліш ; Дівоче серце ; Чорна рада /Пантелеймон Куліш ; передмова Задорожної С.В. – К.: Шанс, 2013. -272с.
11.Лермонтов М. Избранные произведения /Михаил Лермонтов; предисловие Андронова Л.Г. – К.: Шанс, 2013.-240с.
12.Мирний Панас Хіба ревуть воли, як ясла повні? / Панас Мирний ; передмова Сінченкка О.Д.- К.: Шанс, 2013.-384с.
13.Нечуй-Левицький І. Вибрані твори /Іван Нечуй-Левицький ; передмова Задорожної С.В. – К.:Шанс, 2013.-720с.
14.Пушкин А. Избранные произведения / Александр Пушкин ; предисловие Николенко О.Н. – К.:Шанс,2013.-256с.
15.Толстой Л. Анна Каренина: в 2-х т.Т. 1.Т.2. /Лев Толстой ; предисловие Николенко О.Н. – К. Шанс, 2013.- 544с.
16.Українка Леся Вибрані твори / Леся Українка ; передмова Клименко Г.А. – К.: Шанс, 2013.-512с.
17.Франко І.Вибрані твори / Іван Франко ; передмова Янкової Н.І.. – К.: Шанс, 2013.- 496с.
18. Чехов А. Избранные произведения / Антон Чехов ; предисловие Николенко О.Н. – К.: Шанс, 2013. -176с.
19. Шевченко Т. Вибраны твори / Тарас Шевченко; передмова Пахаренка В.І. – К.: Шанс, 2013. -272с.


Нові надходження підручників для 3-х класів

/Files/images/bbloteka/P2200013.JPG /Files/images/bbloteka/P2200014.JPG


Олімпійські книги

/Files/images/bbloteka/DSCN0655.JPG
Бубка С.Н., Булатова М.М. Перша російська олімпіада. Київ 1913.- К.: Олімпійська література, 2013. Книга присвячена Першій російській олімпіаді, яка пройшла у Києві в 1913 році. У цьому ілюстрованому виданні розповідається про спортивне життя нашої столиці на початку ХХ століття, тут багато світлин Києва, які були зроблені до першої світової війни. Для учнів середнього і старшого шкільного віку, вчителів та широкого загалу читачів, які цікавляться олімпійським спортом.

/Files/images/bbloteka/DSCN0639.JPG
ХХІІ зимові Олімпійські ігри. Сочі-2014 : Навчальне видання /За заг. ред. Булатової М.М. - К.: Національний Олімпійський комітет України, 2013. У навчальному посібнику розкрито особливості підготовки і проведення ХХІІ зимових Олімпійських ігор. Посібник знайомить з символами, церемонією та організацією Ігор; видами спорту, що увійшли до олімпійської програми; календарем олімпійських змагань; унікальними спортивними спорудами. Для учнів середнього і старшого шкільного віку, вчителів та широкого загалу читачів, які цікавляться олімпійським спортом./Files/images/bbloteka/метод літра3.jpg


Добірка матеріалів для вчителів англійської мовиНові надходження підручників для 5-х класів

/Files/images/bbloteka/P8210569.JPG


Нові надходження підручників для 2-х класів

/Files/images/bbloteka/P8210567.JPG


Художня література

/Files/images/bbloteka/нові худ літр.jpg1. Некрасов Н.А. Кому на Руси хорошо: поэма.- Харьков: Фолио, 2012. - 381с.
(Библиотека русской классики для школ)
2. Толстой Л.Н. Анна Каренина ч.1-4: роман.- Харьков: Фолио, 2012. - 459с. (Библиотека русской классики для школ)
3. Толстой Л.Н. Анна Каренина ч.5-8: роман.- Харьков: Фолио, 2012. - 381с. (Библиотека русской классики для школ)
4. Пушкин А.С. Капитанская дочь: прозоическое произведение.-Харьков: Фолио, 2012.- 331с. (Библиотека русской классики для школ)
5. Грибоедов А.С. Горе от ума, Фонвизин Д. Недоросль: комедии.- Харьков: Фолио, 2012.-231с.


Профілактика ВІЛ/СНІД

В рамках проекту
"Посилення спроможності педагогів у забезпеченні дієвої профілактики ВІЛ/СНІД, протидії стигмі та дискримінації"
до школи надійшли такі видання:
1. Воронцова Т.В., Пономаренко В.С. Защити себя от ВИЧ. Тренинги жизненных навыков: пособие для учащихся старшего подросткового и юношеского возраста. - К.: Освіта, 2013.- 168 с. (рос.мова)
3. Воронцова Т.В., Пономаренко В.С. Захисти себе від ВІЛ: Методичний посібник для педагога-тренера. - К., 2013.- 208с. (укр.мова)
4. CD-диск "Захисти себе від ВІЛ " для учителів та учнів.
5. Практичні рекомендації з питань реалізації політики щодо ВІЛ-інфекції в системі освіти України: інформаційно-методичний посібник / автори-упорядники: О.В.Єресько, С.О.Фіцайло, О.Г.Єщенко та ін. – К.: Освіта, 2013.- 54 с.
6. Посібник для проведення тренінгу «Формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних дітей у системі шкільної та дошкільної освіти». Видання 2-ге, перероблене та доповнене. – К., 2013. – 120 с.
7. Формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних дітей у системі шкільної та дошкільної освіти: додатки до посібника. – [Електронний ресурс] - Електронні дані. - ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». – Київ, 2013. - 1 електрон. опт.диск (CD-ROM)

/Files/images/bbloteka/метод літра2.jpg /Files/images/bbloteka/метод літра.jpg


Олімпійське сузір'я України

/Files/images/bbloteka/Suzirrya_Treneri_UKR_01.jpg
Видання пропонує екскурс в історію досягнень українських спортсменів і тренерів в олімпійському спорті, починаючи з 1952 р. У книзі подано відомості про історію олімпійських видів спорту, створення відповідних федерацій в Україні та їх керівників, і, насамперед, довідкову інформацію про українських тренерів, які вивели своїх учнів на олімпійський п’єдестал.

Для фахівців галузі фізичного виховання і спорту, освіти, а також широкого загалу читачів, які цікавляться історією олімпійського спорту.Нові надходження підручників для 1 класу

/Files/images/bbloteka/P8141428.JPG


/Files/images/bbloteka/f141.jpg


Політическая енциклопедія. Редкол.: Ю. Левенец (голова), Ю. Шаповал (заст. голови) та інш. - К.: Парламенське видавництво, 2011. - 808 с.
/Files/images/bbloteka/IMG_7421.JPGПрирода рідного краю: Для дітей середнього шкільного віку /авт.-упрорядники В.М.Скляренко, М.О.Панкова. - Харків: Основа, 2011. - 319 с.

У книжці розповідається про природу нашого спільного дому - України.

Енциклопедія складається з трьох розділів, в яких докладно описані природні зони України, а також наведена цікава інформація про природні багатства різних областей нашої держави.

Окремий розділ розповідає про заповідники, природні парки, зоопарки, а також про рослини і тварин, що занесені до Червоної книги


/Files/images/bbloteka/IMG_7423.JPGЄлінек Е. Піаністка: роман.- Харків: Фоліо, 2011.- 382 с.

Роман «Піаністка» є складним психологічним твором, який неможливо сприймати однозначно та аналізувати з точки зору єдиної концепції. Але можна спробувати це зробити, зупиняючись, хоча б інколи, на основних пунктах.
У центрі уваги книги Єлінек ми бачимо постать головної героїні роману, Еріки Когут, вчительки музики. Дія відбувається у столиці музики, Відні. Місто і професія головної героїні носять досить символічний характер. Чому саме – розглянемо пізніше. Спочатку – власне сам персонаж Еріки.
Головна героїня – досить складний нетиповий персонаж. Уже на початку твору авторка загострює нашу увагу на її «унікальності», причиною якої виступає ряд причин. За концепцією екзистенціалізму, маємо типовий мотив інакшості та відчуженості. Тобто, життя Еріки – її власний світ, що відрізняється від традиційного сприйняття.
Якщо дотримуватися фрейдистської теорії, можна помітити у романі досить багато символів-вказівок. Зважаючи на те, що усі ці символи є досить відносними та у подібному трактуванні існують лише у підсвідомості, не варто припускати їх навмисне введення в текст. Але, з іншого боку, у романі простежуються автобіографічні мотиви авторки, то ж, маємо змогу двоякого ставлення до подібних деталей.
Перш за все увагу привертає типовий садо-мазохістський комплекс. З одного боку Еріка боїться болю, але з іншого – за допомогою болю хоче уникнути самого болю. Біль – задоволення. Він же – потяг до смерті. Кожного разу, коли їй потрібне задоволення, вона грається зі смертю. Страх перед статевою близькістю через можливе покарання перетворився на жагу до болю, до покарання за власне бажання. Кожний прояв Еросу втілюється у Танатосі. Тут ми бачимо наскільки близько проходить межа між потягом до життя і до смерті. Насолода супроводжується болем. Кожного разу сталеве лезо, як найбільше втілення пристрасті, входить в її тіло. Це і покарання, і задоволення водночас. Кров, червона і гаряча, є символом пристрасті і смерті, що зливаються у єдиний потік.


/Files/images/bbloteka/IMG_7424.JPGЗагадки історії: Для дітей середнього шкільного віку /авт.-упрорядник Г.Е.Єрмановська . - Харків: Основа, 2011. - 318 с.

Прочитавши цю книжку, ви дізнаєтесь, як часто ми вважаємо вигадкою те, що має під собою реальну основу, або ж навпаки - сприймаємо як факт легенди, що існували з давніх давен: Шарль Перро не вигадав лиходія на ім'я Синя Борода, а великий завойовник Тимур був скоріще за все представником європеїдної раси.

Історія розкриває свої таємниці допитливим, і якщо ви будете цікавитися її загадками, то одержите відповіді на всі запитання.


/Files/images/bbloteka/IMG_7426.JPG

Кутзее Дж. М. Дитинство. Молодість. Літня пора.- Харків: Фоліо, 2011.- 669 с.

Дж. М. Кутзее — англоязычный писатель, критик, лингвист, лауреат Нобелевской премии по литературе 2003 года. Родился в Кейптауне, Южная Африка 9 февраля 1940-го года в семье африканеров, потомков голландских переселенцев.


/Files/images/bbloteka/2-0.jpg
20 письменників сучасної України / упорядкування і передмова О.В. Красовицького.- Харків: Фоліо, 2011.- 379 с.

Збірка, що присвячена 20-й річниці незалежності України і вийшла у видавництві «Фоліо», презентує творчість представників сучасного українського письменства, чиї імена вже давно відомі широкій читацькій аудиторії. Це й Оксана Забужко з її інтелектуальною прозою, і Сергій Жадан з його урбаністичною тематикою, і Ірен Роздобудьмо з її глибоким проникненням у психологію жіночої душі, і Юрій Винничук, котрий тонко відчуває український національний колорит, і Лада Лузіна, яка з захопленням займається творенням новітніх міських міфів та багато інших.


/Files/images/bbloteka/koroty4.jpg
Коротич В.О. Цілком особисто. Приватні листи до Дмитра Кременя / В.О. Коротич; упорядкування та передмова Т.Д. Кременя.- Харків: Фоліо, 2011.- 411с.

Виталий Коротич (род. в 1936 г.) - известен шестидесятник, один из самых выдающихся украинских писателей, чьи книги выходили в переводах на несколько десятков языков, а сам он отмечен многими отечественными и иностранными премиями, среди которых - Государственная премия Украины; главный редактор журналов "Вселенная" (1978-1986) и "Огонек" (1986-1991).

Книга - подборка выбранных писем Виталия Коротича к известному публицисту, переводчику, одному из самых заметных современных украинских поэтов, лауреату Государственной премии Украины Дмитрию Кременю (род. в 1953 г.).

Эта книга - приглашение к общим раздумьям о путях дальнейшего развития нашей жизни, и не только литературного, об истории и современности, национальной и мировой культуре, нынешнем политикуме, и все это - с попыткой осмыслить процессы, которые происходят сейчас в Украине и во всем мире.


/Files/images/bbloteka/IMG_7433.JPG
Бєліков О.О. Тлумачний словник найсучасніших юридичних термінів.- Х.: Прапор, 2011.- 320 с.
/Files/images/bbloteka/IMG_7428.JPG
Гессе Г. Степовий вовк: роман/ Г. Гессе; пер. з нім. Є. Поповича.- Харків: фоліо, 2011.- 283 с.
До книжки видатного німецького письменника, лауреата Нобелівської премії (1946), увійшли твори, в яких відтворено його мистецькі та філософські пошуки. «Степовий вовк» ― намагання зазирнути в темні глибини людського духу, знайти ліки від хвороби часу, вихід із жорстокої самоти незалежного розуму у світі плеканих міщан, ладних стати опорою майбутнього диктаторського режиму.


/Files/images/bbloteka/IMG_7432.JPG

Мартинова І.С. Словник історичних термінів і понять.- Х.: Прапор, 2011.- 288с.
/Files/images/bbloteka/IMG_7427.JPGЛе Клізіо Ж.-М. Дієго і Фріда/ Ж.-М. Ле Клезіо; пер. В.М. Верховня. - Харків: Фоліо, 2011. - 219 с.

Діего Рівера і Фріда Кало… Він — великий і геніальний. Вона — тендітна індіанська жриця кохання. Вони любили одне одного настільки, що не могли жити разом. Коли вони познайомилися вперше, він уже був відомим художником, а вона — юним дівчам. А потім були роки революцій і подорожей, болючий і болісний зв’язок двох людей, де переплелися взаємозалежність, жах самотності і бажання заподіяти страждання, мистецтво, секс і зрада, магія і жахи Мексики першої половини ХХ століття… Книжка класика сучасної французької літератури, лауреата Нобелівської премії 2008 року Жана-Марі Ґюстава Ле Клезіо (нар. 1940) — це документальна біографія, автор якої ретельно дотримується фактів. Але історія кохання та мистецтва не може бути документальною, тим більш коли це стосується Дієґо Рівери та Фріди Кало. Ця історія — на всі часи, вона нікого не залишить байдужим


/Files/images/bbloteka/IMG_7429.JPGМюллер Г. Гойдалка дихання: роман/ Г.Мюллер; пер. з нім. Н.В. Сняданко.- Харків: Фоліо, 2011. - 286 с.

Герта Мюллер (нар. 1953 р.) — німецька письменниця з румунським корінням, лауреат багатьох престижних літературних нагород та Нобелівськоі премії з літератури 2009 року. Одна з головних тем її творів — повоєнні долі німецької меншини Румунії. Цій темі присвячений і роман «Гойдалка дихання», що перекладений українською мовою вперше. На початку 1945-го Леопольда Ауберга, як і багатьох румунських німців, вивезли на примусові роботи в Україну. Що чекало їх у майбутньому — ніхто й уявити собі не міг. Леопольд тоді добре запам’ятав прощальні слова своєї бабусі: «Я знаю, ти повернешся». Ці слова супроводжували його усі жахливі роки у таборі, вони протидіяли «янголу голоду», що завжди кружляв довкола, і тримали хлопця у житті. Він повернувся додому, та це було повернення в інший світ, не в той, що він пам’ятав і де йому вже не було місця.


/Files/images/bbloteka/1202010.jpgЛаґерквіст П. Варавва: романи / П. Лаґерквіст; пер. з швед. О.Д.Се-нюк. — Харків: Фоліо, 2011. — 506 с.

До видання увійшли кращі твори П. Лаґерквіста — «Карлик», в якому виявляється і досліджується сама природа жахливих властивостей, що ховаються в людині, а також «Варавва», «Сивіла» й «Маріамна», що оспівують любов і присвячені вічній темі пошуків правди і справедливості.
Сказки большой семьи

/Files/images/bbloteka/IMG_7007.JPG

Книжка об'єднує казки чотирнадцяти найчисельніших національностей, що проживають на території України, - українців, росіян, білорусів, поляків, угорців, євреїв, молдаван, румун, болгар, гагаузів, кримських татар, греків, словаків і німців. Головний герой книги Котигорошко подорожує Україною з метою знайти скарб для спільного щастя. Він зустрічається з однолітками різних національностей, які йому допомагають, підтримують порадою або добрим словом, розповідають про звичаї свого народу.


Зірки олімпійського спорту України.
1994-2008.- Олімпійська арена

/Files/images/bbloteka/DSC06435-263x300.jpg

У цьому виданні зібрані унікальні матеріали про перемоги українських олімпійців за період, коли Україна виступала на головних спортивних стартах планети окремою командою – з 1994 по 2008 роки.

Це не просто історії, а замалювки з натури, репортажі з місця подій, що робили кореспонденти журналу «Олімпійська арена». Їм пощастило стати свідками виступів українських атлетів на олімпійських аренах. Оригінальність цього видання полягає в тому, що тут вміщені інтерв’ю учасників змагань, які вони давали одразу після фінішу біля самої арени чи п’єдесталу, на прес – коференції. Ще не охолонувши після запекли поєдинків, боротьби із суперниками, секундами, метрами спортсмени були небагатослівні, але скільки в тих фразах щирості, любові, відповідальності перед Батьківщиною.

Герої олімпіад відверто розповідають , яким нелегким і довгим був їх шлях до олімпійського п’єдесталу.

Приклад олімпійців навчить читачів цього збірника сміливо торувати складні життєві шляхи, багатьох із вас приведе у спортивні зали, на стадіони, в басейни.


Олімпійська освіта : теорія і практика

/Files/images/bbloteka/DSC064331-206x300.jpg

Актуальність олімпійської освіти, її важлива соціальна значущість обумовили написання даного посібника.

У посібнику автором розроблено та теоретично обґрунтовано структурно-функціональну модель інтеграції олімпійської освіти в навчально-виховний процес школярів та визначено її вплив на комплекс основних показників ефективності навчально-виховного процесу школярів і рівень навчальних досягнень, охоплення фізичною культурою і спортом, рівень захворюваності та прояви антисоціальної поведінки. Поданий в посібнику практичний матеріал може бути використаний як в навчальній та і в позакласній роботі з учнями.


Твій олімпійський путівник

/Files/images/bbloteka/DSC064361-300x261.jpg


Цей олімпійський путівник поведе тебе, юний читачу, стежками славетної історії, познайомить із видатними олімпійцями світу.

Ти дізнаєшся де і коли зародилися Олімпійські ігри, як ушановували переможців, чому припинили проведення Ігор, а також про те, як славетний П’єр де Кубертен відродив ці спортивні змагання. Путівник відкриє для тебе значення найголовніших олімпійських принципів та ідей , сутність прапора та емблеми Ігор, а також стане добрим помічником під час участі в різноманітних освітніх програмах.


Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях

/Files/images/bbloteka/cf697ba6243d.jpg

Енциклопедія пропонує здійснити екскурс у витоки зародження олімпійського руху, головні віхи його розвитку та сьогодення через систему запитань і відповідей. Книга складається із п’яти частин. Частина І містить широкий довідковий матеріал з історії Олімпійських ігор Стародавньої Греції. У частині ІІ висвітлені питання відродження Олімпійських ігор, створення Міжнародного олімпійського комітету і роль у цьому П’єра де Кубертена. Надана характеристика діяльності восьми президентів Міжнародного олімпійського комітету. У частині ІІІ представлено інформацію про олімпійські символи та церемонії, структуру Міжнародної олімпійської системи. Частина ІV присвячена олімпійським видам спорту, видатним спортсменам — чемпіонам Олімпійських ігор. Частина V містить інформацію про участь українських спортсменів у Міжнародному олімпійському русі. Для дітей та молоді, фахівців галузі фізичного виховання і спорту та освіти, широкого загалу читачів, які цікавляться історією і сьогоденням олімпійського руху.


Навчальний посібник "Харківщинознавство" 8-9 клас

/Files/images/bbloteka/1о.jpg

Навчальний посібник складений відповідно до нової програми спецкурсу "Харківщинознавство", висвітлює основні питання з історії та географії Харківської області.
Книга рекомендована для учнів 8-9 класів, учителів, які викладають курс "Харківщинознавство", учителів історії та географії та всіх, хто цікавиться рідним краєм.


Євро-2012 очима дітей Харківщини та Донеччини

/Files/images/bbloteka/Фото0530.jpg

Цікаві дитячі думки та талановиті малюнки.
Туристичні перспективи міст-господарів Євро-2012; Бесіди із відомими футболістами; Екскурс в історію футболу і багато іншого про футбол та Євро-2012.

Увімкни Украіну!

/Files/images/bbloteka/original.jpg/Files/images/bbloteka/original4.jpg/Files/images/bbloteka/original3.jpg/Files/images/bbloteka/original2.jpg


Память 9 мая

/Files/images/bbloteka/0000.0000.png /Files/images/bbloteka/000.001.png

Эта книга посвящена 65-летию победы в Великой Отечественной войне 1941-1945гг. читатель сможет познакомиться с уникальными архивными материалами: оперативными сводками Генштаба Красной Армии, донесениями фронтов, директивами Ставки Верховного Главнокомандования, сообщениями Совинформбюро и другими документами.

В книге большое внимание отведено освещению вопроса Великой победы нашего народа над фашистской Германией. Акт о военной капитуляции Германии. Парад Победы. Рубрика памяти: «Священная память о Победном 1945-м». Полководцы Великой Отечественной войны, О замечательном советском разведчике, Герое Советского Союза Рихарде Зорге. «Величие подвига советского народа»— здесь показывается в высказываниях видных политических и государственных деятели мира за Победу над фашизмом привнес советский народ. Говорится о величии его подвига в деле разгрома фашизма.


ПЕРШІ УРОКИ АНГЛІЙСЬКОЇ

/Files/images/bbloteka/000.002.png /Files/images/bbloteka/000.003.png

Доброго дня, шановний вчителю!

Перед Вами спеціалізований номер «Posnayko» з мультимедійним диском, за допомогою якого зможете провести перші вересневі уроки за темами „AboutMyself", „MeetMyFamily" та „BirthdayParty". Всі матеріали для уроків (аудіодоріжки, пісні, роздаткові матеріали) розміщені в журналі та на диску. Запустивши диск на комп'ютері, Ви знайдете аудіодоріжки в розділі «Слухати», а роздаткові матеріали - в розділах «Грати» і «Вчитися». Диск можна прослуховувати також і на звичайному CD-програвачі.


Нові надходження підручників для 9 класу

/Files/images/20180116_090250.jpg

Нові надходження художньої літератури

/Files/images/20180116_090809.jpg

/Files/images/20180116_091140.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 77