• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • 2014 рік - Рік Учасників бойових дій на території інших держав

2014 рік - Рік Учасників бойових дій на території інших держав

/Files/images/dlya_novin/2011-05-25-5731-25263.jpg

Президент України Указом від 12 червня 2013 року № 329/2013 оголосив в Україні 2014 рік Роком учасників бойових дій на території інших держав з метою вшанування громадян, які виконували військовий обов'язок на території інших держав, сприяння поліпшенню соціального захисту таких громадян, їх сімей та з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Верховна Рада України, 21 травня 2013 року, одноголосно прийняла Постанову № 292-VII «Про встановлення Дня українських миротворців». Постановою визначено 15 липня Днем українських миротворців з подальшим відзначенням його на державному рівні, з метою вшануванням мужності і звитяги, зразкового виконання службових обов'язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам'яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов'язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.

Покровитель миротворців - Архангел Гавриїл. Архангел ГАВРИЇЛ - один із семи святих архангелів (архистратигів), звется теж «Лівою Рукою Бога», керівник чину херувимів, що оточують Божий Престол. Гавриїл вважається Божим вісником та посланцем, що оголошує про важливі події на землі. Гавриїл предвістив народження Іоана Хрестителя та Ісуса Христа. Його вшановують як покровителя дипломатів, миротворців, посланців.

Одна з Дев'яти Євангельських Заповідей блаженства вимовлені Ісусом Христом у Нагірній Проповіді і представлені у Новому Заповіті, що складають основу християнського морального вчення і доповнюють десять заповідей Старого Заповіту: БЛАЖЕННІ МИРОТВОРЦІ, БО ВОНИ СИНАМИ БОЖИМИ СТАНУТЬ. (довідка за матеріалами http://uk.wikipedia.org)

УКАЗ Президента України від 12 червня 2013 року № 329/2013 "Про проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав"

ПОСТАНОВА Верховної Ради України від 21 травня 2013 року "Про встановлення Дня українських миротворців"

Кiлькiсть переглядiв: 44